skip to Main Content
Çorlu İsveç Masajı

Çorlu İsveç Masajı

Masaj gerek yorgunluğumuzu üzerimizden atmamızda gerek rahatlamamızda önemli bir yöntemdir. Uzmanlara göre masaj, oldukça etkili bir alternatif tıp yöntemidir. Bu noktada masaj yapan kişinin uzmanlığı işini iyi bilmesi de büyük önem taşır. Kas ve iskelet yapımız itibari ile vücudumuza hassas davranmalı, profesyonel olmayan yerlerde yapılan masajın doğurabileceği sonuçları da unutmamalıyız. Çorlu masaj hamam bu noktada başarılı, işini bilen ekibi ile fark yaratır.

İsveç Masajı Nedir?

Masaj hem ruhsal hem fiziksel sorunları vücudumuzdan uzaklaştırmada önemli bir etkendir. Çorlu İsveç Masajı da en çok tercih edilen türlerden biridir. Özellikle ABD’de bu masaj türüne ilgi çok büyüktür. İsveç masajı sizi tahmin edebileceğinizden çok daha fazla rahatlatır çünkü kan dolaşımını oldukça hızlandırır. Gerilmiş kaslarınız adeta bir pamuk gibi yumuşacık olur. Eller, ön kol ve dirsekler Çorlu İsveç Masajı yapılırken, etkili bir şekilde sıkça kullanılır. Adından da anlaşılabileceği üzere kökeni İsveçli bilim adamlarından gelir. 

Kaslarınızı Gevşetin!

Çorlu İsveç Masajı ile gergin kaslarınıza elveda edin. İsveç masajı bütün bunların yanı sıra kas ağrılarınızı, spazmlarınızı, tutulmalarınızı da muhteşem bir şekilde tedavi eder. Kendinizi yorgun ve bitkin hissettiğiniz anda imdadınıza yetişir. İsveç masajı harika ve vazgeçilmez bir deneyimdir, ruhen de rahatlamanıza olanak verir. Kasları ve cildi sıkılaştırması, bu masaj türünün kadınlar tarafından da oldukça sık tercih edildiğini gösterir. 

Astım ve Romatizmanıza Dur Deyin!

İsveç masajının astım ve romatizmal hastalıklar üzerindeki etkisi de atlanamaz elbette. Çorlu İsveç Masajı romatizma ağrılarınıza iyi geleceği gibi, kronik baş ağrılarınızın tedavisinde de oldukça sık tercih edilir. Çorlu masaj hamam bu noktada size en kıymetli hizmeti verebilmenin mutluluğunu yaşar. Profesyonel ve işini bilen ekibi, Çorlu İsveç Masajı ile derdinize derman olur. 

Uygulama Şekli Nasıldır? 

Çorlu Masaj Hamam’da Çorlu İsveç Masajı yaptırmak için uzanıp keyfinize bakmanız yeterli. Alanında uzman, hijyen koşulları konusunda titiz ekibimiz güzel kokulu, aromatik, rahatlama verici yağlar ile masaja başlar. Eller, ön kol ve dirsekler kullanılarak, rahatlamanın bütün vücudunuza yayılması sağlanır. Size ise gözlerinizi kapatıp keyfini çıkarmak kalır. 

Pek Çok Teknik Bir Arada Kullanılabilir!

İsveç masajında kullanılan pek çok teknik bulunur. Bunlardan en yaygın olanlardan bir tanesi öfloraj tekniğidir. Bir nevi profesyonel sıvazlama tekniği de denir. Avuç içleri kullanılarak, vücut hatları takip edilir, kalbe kadar derin bir rahatlama sağlar. Yorgun, stresli bir günün ardından ilaç gibi gelecektir. Gevşemenizi sağlayacaktır. Bahsedebileceğimiz bir diğer teknik ise profesyonel anlamda petrisaj tekniğidir. Bir nevi vücudunuzdaki yoğurma işlemi de denebilir. Bu hareket kas geriliminizi dindirir. Çorlu Masaj hamam, Çorlu İsveç Masajı dendiğinde akla ilk gelen kaliteli isimdir. Yorgun bir iş hayatı sonrası kendinize bir az olsun vakit ayırmak sizin de hakkınız. Bütün günün stresini üzerinizden İsveç Masajı ile atın. Yaşın ilerlemesi ile birlikte oluşan kas ve eklem rahatsızlıklarınızın önüne geçin, ağrılarınızı dindirin. Çorlu Masaj Hamam ile kendinize özel birkaç saat ayırın. Göreceksiniz ki hayatınız üzerindeki gerek psikolojik gerek fiziksel geri dönüşleri etkileyici olacak. İsveç Masajı ile ruhunuzu dinginliğe kavuşturun, konsantrasyonunuza yön verin. Çorlu Masaj Hamam’ın verdiği sıcak su hizmeti ile dilerseniz hamam keyfinin tadına varın, sıcak su ile derdinize derman olun. Kendinize ayıracağınız birkaç saat ile daha zinde, daha keyifli, sıhhatli hissedin. Bütün bu hizmetlerden, ayrıcalıklardan yararlanmak için ilgili telefon numaralarından Çorlu Masaj Hamam ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button Back To Top