skip to Main Content
Çorlu Kese – Köpük

Çorlu Kese – Köpük

Hamamlar bizim kültürümüzün vazgeçilmez bir unsuru. Öyle ki dış ülkelerden, Türkiye’ye gelen pek çok turist bile genellikle hamamlarımıza uğramadan ülkelerine dönmez. Çorlu Masaj Hamam da bu noktada önemli merkezlerden bir tanesi. Çorlu Kese- Köpük, masaj, hamam dendiğinde de ilk akla gelen yerlerden birisi. Verdiği geniş hizmet yelpazesi ile alanında adeta parlayan bir yıldız. Kalitenin adresi, güler yüzlü hizmetin mimarı. 

Hamamların Olmazsa Olmazı Kese ve Köpük!

Geçmişte ve Osmanlıda da görüyoruz ki Hamamların olmazsa olmaz unsuru kese ve köpük. Hamamların zaten kültürümüzdeki yeri çok geniş. Öyle ki Adile Naşit’in Tosun Paşa filminde bile görmek mümkün bunu. Hamam sahnesi, Yeşilçam filmlerinin akıldan çıkmaz bir kesiti adeta. Geçmişe baktığımızda gelin hamamları bile oldukça fazlalık gösterirdi. Burada herkes getirdiği yiyecekleri yer, sonra da sıcak suyun altında bir güzel temizlenir, kese ve köpük ile rahatlardı. Çorlu Masaj Hamam’da alanında profesyonel kişilerce verdiği Çorlu Kese- Köpük hizmeti ile göz doldurur.

Kese ile Ölü Derilerden Vücudunuzu Arındırın!

Kesenin en büyük faydası şüphesi ki ölü derilerden arınmamızı sağlaması. Yazın güneşten etkilenmiş cildimizi arındırıp kışa hazırlamanın şimdi tam vakti. Veya yaza tertemiz bir cilt ile yenilenmiş bir şekilde girmek herkesin hakkı. Ciltteki batık oluşumları oldukça can sıkan bir durum. Kadın erkek demeden herkeste meydana gelen bu batıkların önüne geçebilmenin en büyük sebebi de keseden geçer. Kese ile batık oluşumları büyük bir oranda azalır. Yeni batıkların da önüne geçilir. Çorlu Masaj ve Hamam, Çorlu Kese- Köpük hizmetini sizin için en kaliteli en temiz biçimde sağlar!

Kese ve Köpük ile Selülitlere Elveda!

Selülitler hemen hemen her kadının baş düşmanı. Kese kan dolaşımını hızlandırdığı gibi, selülitlerin ve selülit oluşumunun da önüne geçer. Çorlu Masaj Hamam’ın profesyonel ekibi sayesinde aldığınız Çorlu Kese- Köpük hizmeti ile vücudunuzda kendiniz ulaşmakta zorlandığınız yerlere kolaylıkla ulaşılır. Size ise bu anın keyfini sürmek kalır. Siz de ayda bir gün olsun kendinize zaman ayırın, vücudunuzu es geçmeyin. Kese ve köpüğün muhteşem etkisi ile şımarın. 

Aknelerin de Büyük Ölçüde Önüne Geçer!

Akneler özellikle yağlı ciltlerin büyük sorunu. Akneler sadece yüzde değil, sırtta kollarda bile meydana gelebilir. Çorlu Masaj Hamam’ın Çorlu Kese- Köpük işlemleri ile bunun da önüne geçilir. Gözenekleriniz temizlenir, açılır. Mis gibi bol köpüğün içinde huzura dalarsınız. Burada size düşen sadece gözlerinizi kapatıp, kendinizi Çorlu Masaj Hamam’ın emin ellerine teslim etmek. Bu deneyimden sonra Çorlu Masaj Hamam vazgeçilmez adresiniz olacak. 

Üstün Temizlik ve Hijyen Standartları!

Çorlu Masaj Hamam’ın en dikkat ettiği, önem verdiği konulardan biri de temizlik şartları. Temizlik, hijyen Çorlu Masaj Hamam için oldukça önemli bir konu. Öyle ki insan sağlığını etkileyebilecek her türlü unsur bu işletmede en üst seviyede tutulmuş durumda. Firmayı tercih edilir kılan en mühim özelliklerin başında da bu geliyor aslında. Diğer firmalara nazaran Çorlu Masaj Hamam temizliği ile gönülleri fetheder. Ziyaretçileri bir sonraki hizmetlerinde mutlaka tekrar burayı tercih eder. Güler yüz burada kalite ile harmanlanır. Kalite ise güler yüz ile birlikte olduğunda tamamlanır. Buradan bütün yorgunluğunuzu atıp kuş gibi hafiflemiş olarak çıkabilmeniz mümkün. Çorlu Masaj Hamam’da kese ve köpüğün, sıcak taş masajlarının, İsveç masajlarının, aromaterapi masajlarının tadına varın. Randevu için ilgili iletişim numaralarından hemen bağlantıya geçin. İlgili ve alanında uzman ekip size her konuda yardımcı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button Back To Top