skip to Main Content
Çorlu Masaj Hamam

Çorlu Masaj Hamam

 

Türk hamam kültürünün insan sağlığı açısından oldukça faydalı olduğu bilinmektedir. Uzak doğu ve Türk hamam kültürünün bir araya geldiği Çorlu masaj hamam terapisi; köpük masajı, aromatik yağ masajı ve detoks masajı yöntemleriyle yenilenmiş, huzurlu ve sağlıklı bir terapiden geçmenizi sağlayacaktır. Cilt, ruh ve beden sağlığı açısından sizi iyi hissettirecek hafifletici bir etki bırakacaktır.

 

Çorlu Köpük Masajı Terapisi

15 ile 30 dakikalık seanslar şeklinde ilerlemekte olan köpük masajı, hamam keyfinden önce uygulanabilmektedir. Kullanılan doğal sabunlar ve nemle vücudun terlemesi sağlanarak, detoks etkisi oluşturulacaktr. Cildinizdeki zararlı toksinlerin gitmesi, hücrelerinizin yenilenmesi aynı zamanda cildinizin nefes almasını sağlayacak bu terapi yöntemi mutluluk hormonu salgılamanızı da sağlayacaktır.

Günün yorgunluğunu bedeninizden atmanızı sağlayacak, cildinizi ve kaslarınızı esnetecek olan köpük masajı, toksinlerin vücuttan atılması için uzman bir dokunuşa ihtiyaç duymaktadır. Çorlu masaj hamam; cildinizin sağlıklı, ruhunuzun dingin ve huzurlu kapılarını açarak, günün stresinden ve yorgunluğundan arınarak kendinizle kalmanızı, bedeninizin ise gevşerek yenilenmesini sağlayacaktır.

 

Çorlu Kese Ve Köpük Masajı  

Stres ve gerginlik hayatımız üzerinde yoğun etkiler bırakmaktadır. Cildimizin bozulması; kas sistemimizin problemlerle karşılaşması ve kemiklerimizin üzerine fazla yük biniyor hissiyle bütünleşmemize neden olmaktadır. Çorlu masaj hamam ve spa, stresten uzaklaşarak günün yorgunluğunu atmanızı, cildinizin nefes alırken, hoş bir atmosfer ve müzikle rahatlamanızı sağlamanıza yardımcı olacaktır. İhtiyacınız olan huzuru ve dinginliği bu terapi seanslarında bularak, hem toksinlerden arınacak hem de gevşerek yeni bir başlangıç yapmak isteyeceksiniz. Profesyonel masaj teknikleri, kese, doğal yağlar ve taşlarla uygulanacak olan masajlarla birlikte bütünleştirici, dinginleştirici aynı zamanda cildinizi de besleyici bir aşamadan geçerek yenilenmenin keyfini sürebilirsiniz. Hoş doğal kokular, sakinleştirici atmosfer ve rahatlatıcı etkisiyle yenilenebilirsiniz.

 

Canlılık Ve Ferahlık

Su vücudumuzun kendini en rahat hissettiği elementlerden biridir. Türk geleneklerinde de uzak doğu geleneklerinde de suyla bütünleşmiş, ritüeller, masajlar ve törenler bulunmaktadır. Canlılık ve ferahlık kazanmanızı sağlayacak olan masaj teknikleri ile, Çorlu masaj hamam terapisi birleşerek, sizi ehileştirecek yöntemler uygulayacaktır. Canlılık ve ferahlık ekseni üzerinden, spa masajlarıyla, doğal taş ve doğal yağların vereceği huzura erişerek, aromatik yağların sağladığı yenilikleri cildiniz üzerine de hissedebileceksiniz. Suyun duruluğu, doğal yağların besleyici ve tedavi edici özü, uzman masör veya masözlerle kas ve sinir sisteminizin rahatlamasını sağlayabilir, gevşerek kendinize sağlıklı bir dokunuşun huzurunu armağan edebilirsiniz.

 

Çorlu Masaj Ve Hamam Terapisi

Spa terapisiyle, cilt, kas ve ruh sağlığınız için özel formüle edilmiş sabunlar, yağlar ve buharlı su masajı yöntemleri kullanılmaktadır. Uzman masör/ masözler tarafından uygulanacak olan doğal masaj yöntemleri doğadan şifa kazanmamız için armağan edilmiş taşlardan ve bitki özlerinden yapılmaktadır. Aromatik ve rahatlatıcı bir masaj deneyimi için yüz, vücut, cilt bakımı ve spa masajlarıyla birlikte sizi bütünleştirici bir etki sağlanarak, yenilenmiş hissetmeniz için Türk gelenekleri ve uzak doğu masaj teknikleri bir araya getirilerek,  günün yorgunluğu üzerinden atmanızı sağlayacaktır.

 

Uzman Masaj Teknikleri

Türk hamam kültürünün bütün imkanlarından yararlanırken, aynı zamanda huzurunuz için uzman bir masör/ masöj ekibiyle çalışılmaktadır. Sağlığınız için gerekli olan bütün terapi yöntemleri uygulanabilirken, spa ve hamam atmosferi, müzik ve ışıklandırma sistemleriyle kendinizi rahat ve huzurlu hissetmeniz sağlanacaktır. Vücudunuzun gevşemesi, rahatlaması ve ruhunuzun dinginleşmesi için aromatik kokular kullanılarak, gününüzün bütün yorgunluğunu üzerinden atmanız sağlanacak, terapi boyunda sessizlik hakim olacaktır. Rahatlamanız ve gevşemeniz için profesyonel bir atmosfer ve uzman bir ekiple Çorlu masaj hamam merkezini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button Back To Top