skip to Main Content
Çorlu Sıcak Mum Masajı

Çorlu Sıcak Mum Masajı

 

Aromatik bitkilerin nemlendirici ve hafifletici etkisinden yararlanılarak, vücudun benzersiz bir kokuyla ferahlamasını sağlayacaktır. Mum masajı, özel çiçekler ve ağaçlardan elde edilen doğal mumlardan yapılarak, vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri sağlarken, yoğun bir nemlendirici gücüne sahiptir. Çorlu sıcak mum masajı, dingin ve esnek bir bedenin sağlıklı ve hafiflemiş terapisi olacaktır.

 

Bedeninize Sihirli Bir Masaj

Sihirli mum masajı; cildinizin ihtiyacı olan bütün vitamin ve minareller için formüle edilmiş aynı zamanda sizi dinginleştirerek, kaslarınızın gevşemesine imkan vermektedir. Çorlu sıcak mum masajı; lokal bir masaj uygulamasıyla, cildinizin doğal bitkilerden formüle edilmiş olan mumla tanışmasını, sıcaklığın verdiği kemik ve kas terapisini de içermektedir. Hem ruhsal hem de bedensel olarak rahat hissetmenizi sağlayacak olan mum terapisi, aramo yağlarının bir araya gelerek güzel kokular eşliğinde bedeninizin rahatlamasını sağlayacak, nemlendirici bir etki bırakarak cildinizi besleyecektir.

Ilık mum terapisi, cildinize zarar vermeden, hafif dokunuşlarla kaslarınızın gevşemesini ve sizi hafiflemiş hissettirecek bir deneyimin kapılarını açacaktır. Aromaterapi mumlarıyla, kendinizi doğal bir güzelliğin kollarına bırakabilirsiniz.

 

Aromatik Koku Terapisi

Cilde güzel bir dokunuş ve hoş bir koku bırakacak olan armoatik koku terapisi; cildiniz tarafından emilerek, ferahlamanızı ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır. Kasların esnemesi ve cildin dinçleşmesi için uygulanmakta olan bu terapi; aynı zamanda cildinizin doğal bir güzelliğe sahip olmasını sağlayacaktır. Doğanın en güzel kokularından harmanlanşım olan doğal yağlar, teninizin yoğun bir nemlendirici etkisinde kalmasını, yumuşak bir dokuya sahip olması için formüle edilmiştir. Ağaç ve çiçek özlerinden elde edilen kokular, ruh sağlığına iyi gelen şifacı bitklerden elde edilerek, özel mum masajının etkili noktalarından biri olmuştur. Çorlu sıcak mum masajı ile vücudunuzla bütünleşecek, kendinizi dinlenmiş ve huzurlu hissedeceksiniz.

 

Huzurlu Ve Yenilenmiş Masaj Terapisi

Çorlu sıcak mum masajı; cilt ısısına yakın bir sıcaklıkla uygulanarak, aromatik kokular ve bitkisel yağlarla birlikte huzurun size eşlik etmesini sağlayacaktır. Esneklik ve berraklık içinde hissedeceğiniz bu seanslarda, cildinizin yoğun olarak ılık bir dokunuşa temas etmesi, kan dolaşımınızı hızlandırarak yenilenmenizi hissettirecektir. Güzel kokularla duyularınızı uyaran, sıcak mum masajıyla cildinizin sinir ve kas sistemlerinizin gevşemesini sağlayan bu uygulama ;saf ve güzel bir etki bırakarak yenilenmiş hissetmenizi sağlayacaktır. Ağaçlardan ve çiçeklerden elde edilen reçine ve yağlarla oluşturulmuş olan sıcak mum masajı yağları, huzurlu ve dingin bir dokunuşun kapılarını açacaktır.

 

Aromaterapi Vitamin Ve Minarel Etkisi

Cildinizin doğal yağlarla birlikte huzurlu bir terapiden geçmesi, kas ve sinir sisteminizi gevşetirken, aynı zamada cildinizin ihtiyacı olan vitaminlerin de karşılanmasını sağlayacaktır. Tamamen doğal özlerden elde edilmiş yağlar, cildinizin E vitamini, Omega 3 ve 6 vitaminlerini karşılayacak aynı zamanda aura mumları ile soyayla birlikte cildinize güzel  bir görünüm kazandıracaktır. Yumuşak ve nemlendirici etkisi, doğal özdeş kokular, size kendinizi benzersiz bir terapinin içinde olmanızı sağlayacak şekilde uygulanmaktadır. Minarel ve vitaminlerle cildinizin ışıltılı, sağlıklı görünümü, ruhunuzun da ferahlamasına eşlik edecektir.

 

Çorlu Uzman Masör/ Masöz Terapisi

Çorlu sıcak mum masajı; uzman masörler tarafından uygulanarak vücudunuzun rahatlaması gereken yerlere direkt temas edilmesini sağlayacaktır. Kişisel çemberinizin huzurlu ve dingin bir havaya bürünmesi için rahatlatıcı doğal yağlar kullanılarak, kas sisteminiz, sinir sisteminiz ve cilt sağlığınız üzerine doğal bir terapi uygulanacaktır. Cildiniz ve ruhunuz için ihtiyacınız olan bütün terapileri bir seansta alarak, sizi doğayla bütünleştirecek doğal yağların etkisiyle tanıştırabilirsiniz.Kendinizi huzurlu bir yenilikle ödüllendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button Back To Top